QMP – Dobra Wołowina

Informacje

Dobra wołowina QMP to:

– niewygórowana cena za wysoki standard,

– najstaranniej wyselekcjonowane mięso,

– produkt, na którym możesz polegać,

– zawsze ta sama kruchość i soczystość,

– łatwość przyrządzania i pewny sukces w kuchni,

– zadowolenie klientów,

– smak, do którego zawsze będziesz wracać,

– synonim jakości popartej certyfikatem.

QMP (Quality Meat Program) to nic innego jak system certyfikacji mięsa wołowego, stworzony po to, by wspierać produkcję dobrej wołowiny. Wołowina QMP pozyskiwana jest ze specjalnie wyselekcjonowanych ras bydła, hodowanych z myślą o mięsie kulinarnym, które doskonale sprawdza się kuchni. Tym, co czyni ją wyjątkową, jest naturalna kruchość, miękkość i soczystość oraz łatwość obróbki. W połączeniu z wysoką powtarzalną jakością wołowina QMP stanowi doskonałą bazę dla wielu tradycyjnych mięsnych dań, a także inspirację dla całkiem nowych kulinarnych pomysłów.

 

Znakomity smak i stała jakość wołowiny QMP idą zawsze w parze z pewnością oraz bezpieczeństwem. System QMP umożliwia bowiem precyzyjną identyfikację mięsa wołowego na wszystkich etapach jego pozyskiwania, przetwarzania i dystrybucji. W praktyce oznacza to, że cały proces produkcji certyfikowanego mięsa – począwszy od doboru rasy bydła, sposobu jego karmienia, przez transport, właściwy ubój, pakowanie i przechowywanie produktu – odbywa się zgodnie z wysokimi standardami i pod okiem specjalistów. Konsument, sięgający po wołowinę ze znakiem jakości QMP może więc być pewien, że nim trafiła na sklepową półkę, przeszła ścisłą kontrolę. Certyfikat QMP daje gwarancję, że wołowina pochodzi wyłącznie od zaufanych dostawców, a cała droga, jaką mięso przebyło „od zagrody do widelca”, jest łatwa do prześledzenia.

 

Projekt sfinansowano z Funduszu Promocji Mięsa Wołowego

Chcesz dowiedzieć się więcej o dobrej wołowinie QMP? Dołącz do ekskluzywnego Klubu Miłośników Wołowiny QMP i sprawdź, co możesz na tym zyskać. Wejdź na stronę www.kochamwolowine.pl